Font Size

Cpanel

Banner

Turkçe

Farça olarak “www.iraniancarpetexporters.com” sitenin kılavuzu Elle örülmüş ve makinye halıyı üreten şirketlerin ihra catlığın sitesi dünya pazarlarında elle örülmüş ve makinye halıyı üreten ve onlara bağlı sanayi yi tanıtma amacıyla en iyi şeldinde çalışıyor.

Bu yolunde halı sanatının ve dokumu uzmanlığın dergisinin ve eski halısının tecrübeli kişilerin desteklenmesiyle size uygun bir site toplandık.

Bu site amaç ve temel özelliğine göre ingilizce olarak çahşıyor ve siz de durum ve iş alanına göre italya, Almanya, Türkiye, İran ve bütün dünyada bu sitede hazırlanip ve ne kadar yararli olmasını yardım edebilirsiniz. Aşağıda genel sorular ve kilavuz söylenmiştır.

Ben bir makinye halı üretenim:

Eğer siz de “Iraniancarpetexporters” sitesinde kağıt yaptırsanız ve kendi üretimlerimizi dünya pazarlarında gösterseniz çok seviniyorum. Biz bütün var olan imkanatlarımızı dünya meydanında size uygun tanıtmakiçin toplandık.

Sitemizde kağıt yoptırmakla bu gibi imkanatları ele getirebilirsiniz. Halıları gösterişi, son resim sergisilerde üretimler, dünya tüccarlarla ilişkisi, ingilizce ve diğer diller ile kendinizi tanıtmak imkanı, sitenin bilgiler bankasından kullanmak, son haberler ve haber dergisine bütün dünyada müşteriler için göndermesi, haritalar ve planları Yenileştırme. Kağıt yaptırmak için burayı Click edin.

İranda daha bilgi aldirmak için bu numaralar la bizi arayin:

021-77243296, 021-77245780.

Ayrıca kendi bilgilerinizi bir bastırmış levha olarak İran-Tehran Posta gişesi: 16765-465 veya Arab Birlik devletler- Dobey Posta gişesi: UAE-RAK-10559 gönderebilirsiniz.

Ben bir halı tüccarim:

Kesinlikle, siz sitemizde katılmasıyla sitemizin ihracat amaçların illerlemesine değerli yardim cilar edeceksiniz. Siz bu sitede bütün üstün İranli üretenleri tanıtıp onlarin güçlüklari, yeni uydurmalar ve üretimler ile taniştirip bu şirketlerinden halı ve diğer üretimler almak için karar verebilirsiniz. Sitede kağıt yaptırmak ve haber dergisinde üyelik olmak çok kolay ve yararlı olacak.

Siz her bölümüne click ederken üstün ihraç eden şirketleri gösterebilirsiniz. ve her şirketin adina click ederken özel sergisinin planları ve özellik sayfaya girebilirsiniz. Kesinlikle yararlı bilgiler ele getirmek için size her sayfadu ve her halın planına iyi ve derli toplu bilgiler yer alınmıştır. Sonra, en sonunda ve kendi seçilmiş planından sonra uasıtasızla üreteni arayabilirsiniz isteyen şeylerini bize mail atip veya online olarak biz ile ilişki kurabilirsiniz.

Ben halı sanatına bağlı sanayi alanında çalışıyorum:

Kesinlikle halına bağlı sanayi bizim için olağa üstün değeri vardir ve biz bu kısmina sitemizde ayrı bölüm yer aldırdik.

Kendinizi bu sitede tanitmasiyla İran ve dünyada var olan çeşitli Halı markalar, fabrikalar ve üstün tüccarler ilişki kurabilirsiniz ve kendi üretimlerinizi tamamlik, dokuma, bükme makinye, halın ipliği alanında ve dokum ve planlık hizmetler, software, … .tanıtabilirsiniz. site ile meslektaşlığını ilgileniyorum:

Sizinle meslektaşlığımızdan çok sevindik. Bu meslektaşlık çeşitli şekillerde, makaleler, düşünceler, yorumlar, fotoğraf, plan, uzma ve baş sekreteri, övünmelik haberici, çevirmen veya herşey ki siz düşünüyorsunuz olabilir. Siz kendı dosyalariniz bize mail atabilirsiniz, veya bizim posta gişenin adreslerimize İrande ve İmaratta gönderebilirsiniz.

Bu site yalnız İranlı makinye halına tahsis ettirmiş yoksa İranlı elle örülmüş halına da?

Bizim inancımız buki hiçbir zaman İranlı elle örülmüş halısı ve İranlı makinye halısı birbirine rakip diğildiler ve her ikisi özel pazarları vardır. Ve dünya pazarlarında özel müşterileri vardır. Elbette İranda da öyledir. Ve İşuanda her ikisi dünya pazarlarında doha güç hazırlanmaları gerek, ayrica daha ihracat ve kendi gerçek yer almasi gerek. Öyleyse bu sitede hem elle örülmüş hem de makinye halı yer alınmış ve bütün üretimlerin bulunmasının imkanını ortaya geldik. Müşteriler kolaylıkla kendi amaçları uluşmak ve siteden kullananlar. Ziyaret edenler tez veiyi yol göstermek için her ikisine özel indeks ve özellikler tüm ayrı bölüm plan çizdik.

Sitenin nıuhatapları kimlerdir?

Çünkü biz siteyi tam ingilizce olarak plan çizdik ve günluk olarak da onu yenileşiyoruz bu siteni muhataplari dünynin çeşitli bötgelerde bütün elle örülmüş ve makinye halının sanatın da çalışanlar, tüccarlar ve alıcılar olabilirler. Ayrıca sitede email bankamız ki devrelik haber dergisi ve ona bağli ilanlar siteden kullanılan kağıt yaptırmaktan toplanmıştır. Yirmiden fazla müdurler, karar verenler dokumacılık halıve onlara bağlı şirketlerin tüccarlık müdürlerın emaili olur. Öteki yanda Kohan Sanat dergisinin desteklenmesiyle ve onun uluslar arası geniş ilişkileriyle ve dünyada bu sanatına bağlı uluslar arasının fuarın daima hazırlanması çok çok kullanılanlar kendine çekiyor.

 

 

 

We Recommend You

we participate at :

DOMOTEX ME 2012 - Turkey
DOMOTEX 2014 - Hannover
DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2014
DOMOTEX Russia 2012
Eurasia floor
EVTEKS 2014 - Turkey
ITM 2012 - Turkey
Carpet Fair - Iran


Eurasia floor

Contact us now!

Kohan Textile Journal
Middle East Textile Journal

Phone :( +9821) 77245780
Fax :( +9821) 77243296
info@iraniancarpetexporters.com

P.O Box: 16765-465  Tehran/Iran
P.O Box: 10559 - UAE/RAK

You are here: